| Розмір діагоналі | 55″ |
| Операційна система | webOS 25 |
| Процесор | LG α 8 Gen 2 |
| атриця | Oled |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840×2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 120 |
| Колірне охоплення DCI-P3 | 100 % |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA сумісність | G-Sync |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці | + |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 6 (802.11ax) Chromecast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa Google Assistant |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | VRR, HGIG, ALLM, CEC, eARC, QMS |
| Входи | USB 2 шт / v2.0 / LAN |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 300×200 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Споживана потужність | |
| Клас енергоспоживання (new) | |
| Габарити (ШхВхГ) | 1228x772x235 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1228x708x46 мм |
| Вага | 14.5 кг / 14.3 кг без подставки / |






Відгуків поки немає.