| Розмір діагоналі | 55 “ |
| Операційна система | webOS 24 |
| Процесор | LG α 9 Gen 7 |
| Матриця | OLED |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840×2160 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Частота зміни кадрів | 120 Гц (VRR 144 Гц) |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення яскравості / контрастності | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA сумісність | G-Sync, G-Sync Compatible |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт / 2.2 система / |
| Сабвуфер | 2 шт |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S (супутникове) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 5 (802.11ac) Miracast Chromecast Bluetooth v 5.1 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant |
| Входи | USB 3 шт / 2.0 / LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, VRR, CEC, eARC, QMS |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 300×200 мм |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 81 Вт / 162 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання (new) | G |
| Габарити (ШхВхГ) | 1222x757x230 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1222x703x45 мм |
| Вага | 16 кг / 14.1 кг без подставки / |











Відгуків поки немає.