| Розмір діагоналі | 55 “ |
| Операційна система | Smart TV/ webOS 25 / |
| Процесор | LG α 9 Gen 8 |
| Дисплей | |
| Матриця | OLED |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840×2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 120ГЦ/ VRR 144 Гц / |
| Колірне охоплення DCI-P3 | 100 % |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення яскравості / контрастності | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA сумісність | G-Sync / G-Sync Compatible / |
| Мультимедіа | |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт / 2.2 система / |
| Сабвуфер | + / x2 / |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S (супутникове) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці | + |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 6E (802.11ax) Miracast Chromecast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa Google Assistant |
| Роз’єми | |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, VRR, CEC, eARC, QMS |
| Входи | USB 3 шт / v2.0 / LAN |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники оптичний |
| Інше | |
| Настінне кріплення | VESA 300×200 |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 77 Вт / 191 Вт HDR / |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Габарити (ШхВхГ) | 1222x757x230 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1222x703x45 мм |
| Вага | 16 кг / 14.1 кг без подставки / |









Сергій –
Гарна якість, ввічливий продавець! Товаром дуже задоволений.
Сергій –