| Розмір діагоналі | 65 “ |
| Операційна система | webOS 25 |
| Процесор | LG α 11 Gen 2 |
| Матриця | Oled |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840×2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 120/ 144 Гц VRR / |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення яскравості / контрастності | / Brightness Booster Max / |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA сумісність | G-Sync |
| Потужність звуку | 60 Вт |
| Кількість динаміків | 4 шт (4.2 система) |
| Сабвуфер | x2 |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital (AC3) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S (супутникове) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 6 (802.11ax) Miracast Chromecast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa Google Assistant |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | HGIG, VRR, ALLM, CEC, eARC, QMS, QFT |
| Входи | USB 3 шт / v2.0 / LAN |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 300×300 мм |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 85 Вт / 222 Вт HDR / |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Габарити (ШхВхГ) | 1441x910x263 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1441x826x24 мм |
| Вага | 26.6 кг / 22 кг без подставки / |






Відгуків поки немає.