| Розмір діагоналі | 43 “ |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen2 |
| Матриця | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840×2160 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц (Motion Xcelerator до 144 Гц) |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | Real Depth Enhancer Pro |
| Покращення чорного | Dynamic Black EQ |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт (2.2 система) |
| Сабвуфер | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 5 (802.11ac) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.2 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, eARC, CEC, VRR |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 200×200 мм |
| Форма підставки | 1 ніжка на платформі |
| Споживана потужність | 75 Вт / 145 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання | B |
| Габарити (ШхВхГ) | 961x620x220 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 961x559x27 мм |
| Вага | 13.4 кг / 9.4 кг без подставки / |










Відгуків поки немає.