| Розмір діагоналі | 55 “ |
| Операційна система | Smart TV (власна система) / Tizen / |
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen2 |
| Матриця | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840×2160 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц / Motion Xcelerator до 144 Гц / |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | Real Depth Enhancer Pro |
| Покращення чорного | Dynamic Black EQ |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| Потужність звуку | 60 Вт |
| Кількість динаміків | 6 шт / 4.2.2 система / |
| Сабвуфер | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 5 (802.11ac) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.2 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, eARC, CEC, VRR |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 200×200 мм |
| Форма підставки | 1 ніжка на платформі |
| Споживана потужність | 127 Вт / 230 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання | B |
| Габарити (ШхВхГ) | 1227x768x237 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1227x706x27 мм |
| Вага | 20.6 кг / 17.7 кг без подставки / |








Відгуків поки немає.