| Розмір діагоналі | 65 “ |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Samsung NQ8 AI Gen2 |
| Матриця | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Покриття екрана | антивідблискове / Glare Free / |
| Роздільна здатність | 7680×4320 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Upscaling до 8K | |
| Частота зміни кадрів | 100/ Motion Xcelerator 4К 165 Гц / |
| Підтримка HDR | HDR10+ / HDR10+ Adaptive, Neo Quantum HDR 8K Pro / |
| Покращення яскравості / контрастності | / Real Depth Enhancer Pro / |
| Покращення чорного | Color Booster Pro / |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| Потужність звуку | 70 Вт |
| Кількість динаміків | 6 шт / 4.2.2 система / |
| Сабвуфер | 2 шт |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 6E (802.11ax) Miracast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa / вбудована / Google Assistant / сумісність / Bixby |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 400×300 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Споживана потужність | |
| Клас енергоспоживання | |
| Габарити (ШхВхГ) | 1455x867x257 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1455x830x38 мм |
| Вага | 25.9 кг / 25.5 кг без подставки / |






Відгуків поки немає.