| Розмір діагоналі | 65 “ |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen2 |
| Матриця | Qled |
| Тип підсвічування | Dual Led |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 3840×2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 100/ Motion Xcelerator 144Hz / |
| Підтримка HDR | HDR10+ / HDR10+ Adaptive, Quantum HDR / |
| Покращення яскравості / контрастності | / Real Depth Enhancer / |
| Покращення кольору | / Color Booster Pro / |
| Покращення чорного | / Dynamic Black EQ / |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 4 шт / 2.0.2 система / |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці | + |
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 5 (802.11ac) Miracast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR |
| Входи | USB 3 шт / 2xUSB-A, 1xUSB-C / LAN COM-порт (RS-232) |
| Виходи | оптичний |
| Зовнішній блок роз’ємів | One Connect |
| Настінне кріплення | VESA 400×300 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Споживана потужність | 119 Вт / 215 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання (new) | А |
| Габарити (ШхВхГ) | 1457x869x261 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1457x832x25 мм |
| Вага | 22.8 кг / 22.4 кг без подставки / |




Відгуків поки немає.