| Розмір діагоналі | 55 “ |
| Операційна система | Smart TV (власна система) / Tizen / |
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen2 |
| Матриця | OLED |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840×2160 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц / Motion Xcelerator до 144 Гц / |
| Підтримка HDR | HDR10+ / поддержка OLED HDR / |
| Покращення яскравості / контрастності | Real Depth Enhancer |
| Покращення чорного | Dynamic Black EQ |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт / 2.1 система / |
| Сабвуфер | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Телетекст | |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 5 (802.11ac) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.2 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | VRR, ALLM, CEC, eARC |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 300×200 мм |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 96 Вт / 330 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання | A |
| Габарити (ШхВхГ) | 1225x774x265 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1225x709x40 мм |
| Вага | 15.9 кг / 14.6 кг без підставки / |










Відгуків поки немає.