| Розмір діагоналі | 55 “ |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Матриця | OLED |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840×2160 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Частота зміни кадрів | 120 Гц |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | |
| Покращення кольору | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Сабвуфер | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Телетекст | |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.2 підтримка DLNA керування голосом Bixby |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | VESA 300х200 мм |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 82 Вт |
| Клас енергоспоживання (new) | G |
| Габарити (ШхВхГ) | 1225x774x266 мм / з підставкою / |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1225x709x40 мм |
| Вага | 18.2 кг / з підставкою / |








Відгуків поки немає.