Про нас

Здавалося б, 2021 року важко здивувати когось у сфері продажу техніки. Магазини з однойменними назвами відкриваються на кожному кроці. Пошуковик Google при введенні фрази купити айфон видає більше 160 000 посилань на різні сайти з технікою. А коли ми починаємо шукати ідентичний запит російською – кількість пропозицій зростає в рази. Однак, лише одиниці з них пропонують справді оригінальну продукцію та несуть відповідальність за якість пропонованої ними техніки, підтверджуючи це гарантією на тривалий період.

І зараз у вашій голові виникає цілком логічне питання: «А чим таким унікальним є Foxmart, що я повинен довіритися і купити свій гаджет саме у вас?».

Знаєте, напевно, нічим таким ми особливо і не відрізняємося. Ми просто пропонуємо Вам найбільший вибір техніки за найнижчими цінами з гарантією 12 місяців. Як бачите, ми не займаємося «відкриттям Америки» і не намагаємось стрибнути вище голови, привертаючи вашу увагу сотнею додаткових функцій, рекламних оголошень та акцій. Ми за мінімалізм та конкретику, адже ми вважаємо, що коли ви хочете купити телевізор, то вам потрібний якісний оригінальний телевізор і ваша впевненість у тому, що він не перестане працювати вже завтра, а не якісь ефемерні додаткові подарунки.

Після того, як ви зрозуміли нашу таку просту позицію у процесі роботи з товарами, давайте знайомитись?

Привіт, я компанія Foxmart і я вже багато років займаюся продажем Samsung, Apple, LG, роблячи їх власників трішки щасливішими в цьому світі. Не скажу, що в мене завжди все ідеально виходило, але я намагаюся, щоб сьогодні я ставала трохи кращою, ніж була вчора абсолютно у всіх аспектах, які я пропоную тобі, мій потенційний клієнт. Я навчалася на своїх помилках і значно зросла технічно за цей час.

Я гарантую тобі найнижчу ціну, яку ти можеш знайти на ринку, адже я працюю без посередників і, відповідно, без додаткових націнок. Я гарантую своїм ім’ям та авторитетом, що телефон, який ти триматимеш у руках, купивши його у мене, буде 100% оригіналом, neverlock, в ідеальному стані, як зовні, так і за технічним планом.

Ну що ж, мені здається, що розповіла все про себе, що має бути важливим для тебе! Як бачиш, я дуже хороша компанія і дуже люблю своїх клієнтів. Будеш одним із них? Гарантую, тобі сподобається.