Гарантія

Насамперед хочемо висловити щиру подяку за те, що Ви придбали техніку у компанії Foxmart. Ми зробили все можливе, щоб наша продукція Вам сподобалася, а якість відповідала найкращим світовим зразкам. Якщо у Вас виникнуть проблеми з придбаною у нас продукцією, настійно рекомендуємо Вам звертатися до нашого інтернет-магазину

Купуючи товар у нас Ви зводите всі ризики до нуля, адже ми несемо відповідальність за якість та справність проданої нами техніки у вигляді гарантійного талона тривалістю 12 місяців.

Гарантія на техніку не поширюється за таких умов:

  • Якщо дефект пристрою виник у результаті необережного поводження та використання його не за призначенням, порушення умов та правил експлуатації, зазначених в інструкції з експлуатації
  • Якщо дефекти пристрою викликаються проникненням усередину його сторонніх предметів, комах, прямою чи непрямою дією механічних сил, хімічним, термічним чи фізичним впливом, випромінюванням агресивних чи нейтральних рідин, газів, токсичних, біологічних чи інших середовищ.
  • Якщо дефекти пристрою викликані в результаті несанкціонованого тестування товару або внесення змін до його конструкції або програмного забезпечення, а також ремонту або технічного обслуговування в ремонтній організації, не дозволено виробником.
  • Наявність механічних та термічних пошкоджень пристрою або його складових частин (сколи, тріщини, вм’ятини, подряпини тощо), відсутність зі сполучних гвинтів, частин та вузлів пристрою.
  • Відсутність чи пошкодження на пристрої виробничих маркувань (назва моделі, серійного номера тощо).
  • Пошкодження спричинені стихійним лихом (пожежею та іншими побутовими факторами), впливом зовнішніх обставин, неправильним підключенням до харчування, а також нещасними випадками.
  • Пошкодження спричинені стихійним лихом (пожежею та іншими побутовими факторами), впливом зовнішніх обставин, неправильним підключенням до харчування, а також нещасними випадками.

Гарантія на пристрій не поширюється на витратні матеріали, комплект аксесуарів та елементи живлення.

Продавець знімає з себе відповідальність (не відшкодовує збитки, у тому числі й упущену вигоду) за можливу шкоду, прямо чи опосередковано завдано пристроєм людям, свійським тваринам, майну у разі, якщо це сталося внаслідок недотримання правил користування чи зберігання пристрою, умисних чи необережних дій споживача чи третіх осіб, і навіть у разі непереборної сили.

Продавець (магазин Foxmart) не несе відповідальності за несумісність придбаного пристрою з іншими виробами як на програмному, так і на апаратному рівні і не відшкодовує покупцю збитки, пов’язані з цією несумісністю.