| Розмір діагоналі | 43 “ |
| Операційна система | Smart TV (власна система) / Tizen / |
| Процесор | Samsung Q4 AI |
| Дисплей | |
| Матриця | Qled |
| Тип підсвічування | Edge Dual LEd |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840×2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 50 |
| Колірне охоплення DCI-P3 | 100 % |
| Підтримка HDR | HDR10+ / HDR10+ Adaptive, Quantum HDR+ / |
| Покращення яскравості / контрастності | / Contrast Enhancer / |
| Покращення кольору | / Color Booster Pro / |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 5 (802.11ac) Miracast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa / вбудована / Google Assistant/ сумісність / Bixby |
| HDMI | 3 шт |
| Версія HDMI | v 2.0 |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM |
| Входи | USB LAN |
| Настінне кріплення | VESA 200х200 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Споживана потужність | |
| Клас енергоспоживання (new) | |
| Габарити (ШхВхГ) | 966x615x198 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 966x559x26 мм |
| Вага | 8.2 кг / 7.9 кг без подставки |





Відгуків поки немає.