| Розмір діагоналі | 65 “ |
| Операційна система | Smart TV (власна система) / Tizen / |
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen2 |
| Матриця | QLED |
| Тип підсвічування | Mini Led |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840х2160 |
| Upscaling | до 4K |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц/ Motion Xcelerator 144 Гц / |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | / Real Depth Enhancer / |
| Покращення кольору | / Color Booster Pro / |
| Покращення чорного | / Dynamic Black EQ / |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці | + |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 5 (802.11ac) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.2 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, eARC, CEC, VRR |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | Vesa 400×300 |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 91 Вт / 230 Вт максимальная / |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1452x890x279 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1452x832x26 мм |
| Вага | 21.8 кг / 20.8 кг без подставки / |





Відгуків поки немає.