| Розмір діагоналі | 83 “ | ||||||||||||
| Операційна система | / Tizen / | ||||||||||||
| Процесор | Samsung NQ4 AI Gen3 | ||||||||||||
| Дисплей | |||||||||||||
| Матриця | OLED | ||||||||||||
| Покриття екрана | антивідблискове | ||||||||||||
| Роздільна здатність | 3840х2160 | ||||||||||||
| Upscaling | до 4K | ||||||||||||
| Частота зміни кадрів | 100 ГЦ/ Motion Xcelerator 144 Гц / | ||||||||||||
| Підтримка HDR | HDR10+ / OLED HDR+ / | ||||||||||||
| Покращення яскравості / контрастності | / Real Depth Enhancer / | ||||||||||||
| Покращення кольору | / Color Booster Pro / | ||||||||||||
| Покращення чорного | / Dynamic Black EQ / | ||||||||||||
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro | ||||||||||||
|
|||||||||||||
| Функції та можливості | AirPlay 2 Wi-Fi 5 (802.11ac) Miracast Bluetooth v 5.3 керування голосом Amazon Alexa / вбудована / Google Assistant / сумісність / Bixby |
| Роз’єми | |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | eARC, CEC, ALLM, VRR |
| Входи | USB 2 шт LAN |
| Виходи | оптичний |
| Настінне кріплення | Vesa 400×300 |
| Форма підставки | цілісна |
| Габарити (ШхВхГ) | 1851x1134x359 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1851x1063x45 мм |
| Вага | 39.4 кг / 37.6 кг без подставки / |





Відгуків поки немає.