| Розмір діагоналі | 85 “ |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Samsung NQ8 AI Gen3 |
| Матриця | QLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 7680×4320 пікс |
| Upscaling до 4K | |
| Upscaling до 8K | |
| Частота зміни кадрів | 100 Гц (Motion Xcelerator 4К до 240 Гц) |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення яскравості / контрастності | Real Depth Enhancer Pro |
| Покращення чорного | Dynamic Black EQ |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium Pro |
| Потужність звуку | 90 Вт |
| Кількість динаміків | 10 шт (6.2.4 система) |
| Сабвуфер | 2 шт |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне) DVB-C (кабельне) DVB-S2 (супутникове) |
| Картинка в картинці |
| Функції та можливості | AirPlay Wi-Fi 6E (802.11ax) запис телепередач Miracast Bluetooth v 5.3 підтримка DLNA керування голосом Amazon Alexa Google Assistant Bixby |
| Входи | USB 3 шт (2x USB-A, 1x USB-C) LAN |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Технології HDMI | ALLM, eARC, CEC, VRR |
| Виходи | оптичний |
| Зовнішній блок роз’ємів | Slim One Connect |
| Настінне кріплення | VESA 600×400 мм |
| Форма підставки | цілісна |
| Споживана потужність | 302 Вт (475 Вт максимальная) |
| Клас енергоспоживання | B |
| Габарити (ШхВхГ) | 1877x1145x305 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1877x1067x13 мм |
| Вага | 53.4 кг (42.7 кг без підставки) |











Відгуків поки немає.